Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – FitLab Catering Kraków dzień drugi

Drugi dzień z FitLab Catering Kraków zapowiada się dobrze. Na podwieczorek jest sushi! Ale po kolei.

Śniadanie dzień 2

Dziś klasycznie, chleb, wędlina, warzywa, smalczyk, z fasoli oczywiście. Wszystko świeże i smaczne. Chleb fajny, bo mimo że tylko kawałeczek, to bardzo pożywny. Smalczyk ładniejsza zna od dawna, bo mama robi, i ten od FitLab Catering Kraków smakuje identycznie. Ładniejsza czuje się najedzona. Czas na kawę. Silniejszy zawiedziony, bo nie było powitalnego gratisowego ciasteczka. I chyba już nie będzie. Ładniejsza musi odtworzyć przepis i upiec silniejszemu.

Drugie śniadanie dzień 2

Kawa wypita, czas na drugie śniadanie. I dobrze, że bez kawy, bo drugie śniadanie jest wytrawne – gryczana tarta z warzywami. Śliczna prawda?Ładniejsza martwi się odrobinę resztą dnia. Ma szkolenie, na którym nie pozwolą jej jeść, a akurat w tym czasie wypadają jej dwa posiłki – obiad i podwieczorek. No nic, trzeba jakość pożonglować tym czasem.

Obiad dzień 2

Wołowina stir fry z makaronem bezglutenowym, wiadomo, zamieniamy gluten na bezgluten. Do tego warzywa: dużo marchewki, świeży szczypior no i dresing. Smaczne, ładniejsza lubi kuchnię azjatycką, a taka zdrowa bez glutaminianiu sodu smakuje wybitnie. Zgodnie z menu od FitLab Catering Kraków, to danie kwalifikuje się do podgrzania. Pozostałe w tym dniu jemy na zimno. Zdjęcia nie ma, bo jedzone w biegu, a jak się biegnie, to ostrość nie łapie.

Podwieczorek dzień 2

Nareszcie! Sushi z wędzoną rybą, czyli tak jak ładniejsza zawsze robi sama w domu silniejszemu. Do tego sałatka i dresing. Brakuje jednak wasabi, sojowego sosu i marynowanego imbiru. Ale skoro nie dali, to chyba nie wolno. No i ryż, lekko twardawy.

Kolacja dzień 2

Ładniejsza nie czuje się głodna, a tu jeszcze kolacja została. Na szczęście jest to sałatka. Z kurakiem, imbirem, świeżą kolendrą (mniam). Niby nic, ale te drobiazgi robią właśnie robotę, a kombinacja jabłka zimbirem jest ekstra. Reasumując: wszystkie posiłki zjedzone. Całość smaczna, a najbardziej smakowało ładniejszej sushi.

 

FitLab Catering Kraków
ul. Armii Krajowej 19, Kraków (czynne od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30)
https://fitlabcatering.pl/diety/

Ocena google 4,9 (20 opinii)

Dodaj komentarz