Nietuzinkowe Bistro Przepis w Tarnowie

tarnowSłów kilka o naszym nowym kulinarnym odkryciu z ubiegłego weekendu. A mowa tu o Bistro PRZEPIS w Tarnowie.

Reklamy

Jest Tarnów jest Plac Kazimierza Wielkiego.
Jest pomysł jest Bistro PRZEPIS.
Jest wystrój jest ładnie.
Jest kucharz jest jedzenie.
Jest jedzenie jest dobrze.
Jest dobrze jest wpis.

Kulinarne eksperymenty

Pizza z burakami i kozim serem, albo makaron barwiony sepią z dodatkiem płatków parmezanu. Oczywiste składniki w nieoczywistych kombinacjach. I nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Brawo wy. Wasze kulinarne eksperymenty sprawiają, że człowiek nigdy nie wie, jaką nowinkę w karcie zastanie danego dnia. A trzeba przyznać, naprawdę lubicie eksperymentować i zaskakiwać swoich gości. Ale co najważniejsze w tym wszystkim, to to że za każdym razem wychodzi wam to po prostu pysznie.

Miła dla oka miejscówka

W środkujasno,  ładnie i przytulnie, jak zawsze. Uwielbiamy wasze żyrandole zrobione z całych gazet i wielkie, miękkie sofy które idealnie chronią przed wzrokiem innych współbiesiadujących głodomorów. Obsługa jak zawsze prze arcymiła i skora do rozmowy. Z chęcią doradzi czego po prostu TRZEBA spróbować, zatrzymując się w Bistro PRZEPIS. Oraz wytłumaczy, na czym polega niezwykłość danego dania – z czego i jak jest zrobione, a w ich głosie słychać, że naprawdę znają się na rzeczy.

Reasumując

Powiedzmy sobie szczerze, lubimy tu wracać. To miejsce nas cieszy a przebywanie w nim sprawia nam niebywałą frajdę. W Krakowie pewnie zginęło by w natłoku innych, coraz to nowo powstających restauracji, ale w Tarnowie jest prawdziwą wisienką na torcie. I o tę wisienką naprawdę należy dbać. Dlatego bardzo mocno trzymamy kciuki za całą załogę Bistro PRZEPIS, a w szczególności za kucharzy i ich autorską kuchnię. Oby nigdy nie zabrakło wam weny i odwagi w waszych kolejnych kulinarnych eksperymentach. I oby każde danie było kolejnym nowym zaskoczeniem dla gości, którzy tak ja my, nie wyobrażają sobie kulinarnej mapy Małopolski bez Bistro PRZEPIS.

Bistro Przepis
Plac Kazimierza Wielkiego 3, Tarnów
https://www.facebook.com/BistroPRZEPISTarnow/

Dodaj komentarz