Urban Coffee

Urban Coffee Kraków

Jeżeli szukacie w Krakowie miejsca, w którym moglibyście zamówić śniadanie z dostawą pod same drzwi, to Urban Coffee jest takim właśnie miejscem. No to klik.

Menu Urban Coffee

W menu tej restauracji znajdziecie takie rarytaski jak m.in. serniczki lwowskie (nasz przepis na to danie tu: klik) oraz wytrawne i słodkie pancakes czy owsiankę. Jest też granola (nasz przepis na domową granolę tu: klik). Dodatkowo kanapki z krakowskiem obwarzankiem, zestawy piknikowe, hummusy wszelakie i sałatki. Zamówicie też kawę i świeżo wyciskane soki oraz desery m.in. tarty, torciki oraz słodkie kremy. A wszystko to w szybkiej dostawie na terenie Krakowa. Na początek trzeba wybrać z menu to, na co ma się ochotę. Następnie zapakować do wirtualnego koszyka. Na koniec podać adres dostawy i po około godzinie możena cieszyć się pysznym śniadaniem.

Zamawianie przez klikanie

My tego dnia skusiliśmy się na krakowskie obwarzanki z wytrawnymi dodatkami oraz deser. I tak silniejszy degustował Mr. Chick, czyli krakowski obwarzanek z grilowanym kurczakiem, szpinakiem, kiszonym ogórkiem oraz sosem miodowo-musztardowym. Z kolei ładniejsza zamówiła O!Fisher, czyli obwarzanek z łososiem, koperkiem i śmietanowym serkiem. Z kolei na deser, do tak zwanej kawki, zamówiliśmy tartę kokosową z białą czekoladą oraz malinami, oraz Esterhazy tj. orzechowy torcik i kremem budyniowo maślanym. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że jedzenie w Urban Coffee jest po prostu pyszne. Wszystkie składniki są świeże, a pomysł zastąpienia zwykłego pieczywa krakowskim obwarzankiem jest genialny. Zamówienie dostarczone na czas, wszystko solidnie zapakowane. Szczerze polecamy Wam to miejsce.

Urban Coffee
Urban Coffee

Więcej naszych przepisów znajdziecie tu: klik. I na Instagramie. Lista odwiedzonych miejsc tu: klik.

Urban Coffee
ul.Świętego Wawrzyńca 3, Kraków
urbancoffee.pl

Dodaj komentarz