Busz w samym środku miasta

Busz w samym środku miasta

Rośliny, Kawa, Drinki, Warsztaty, Rękodzieło” tak piszą sami o sobie a my dodamy jeszcze, że wszystko to w pięknych, przeszklonych wnętrzach pełnych zieleni i kolorów, ze schowanym od miejskiego zgiełku ogródkiem – oto Busz w samym środku miasta!

W skrócie

Wejście przez ciężką bramę strzeżoną domofonem. Z ulicy samemu raczej ciężko tu trafić, nie wiedząc wcześniej o tym miejscu. I może właśnie dzięki temu jest tu tak przyjemne?

Na zewnątrz zielony ogródek, miękkie fotele i industrialne sofki z metalowych beczek, domek dla owadów, a z głośników sączy się przyjemna dla ucha nuta.

Wewnątrz miękkie, welurowe fotele i sofy w kolorze butelkowej zieleni, ściany ozdobione sztuką wszelaką, okna i regały umajone zielenią w doniczkach. I sztukę i zieleń w doniczkach można kupić i zabrać ze sobą.

Do Buszu można przyjść z psem, można przyjść z kotem, pewnie i z tresowanym karaluszkiem w słoiku czy rybką spelniającą trzy życzenia też można. Bo w Buszu wszystkie animalsy są more than welcome.

Menu ukryte pod postacią qr kodu, do zczytania z każdego stolika. A w nim kawa, herbata, koktajle, wino no i ciasta – pyszne, słodkie, owocowe.

Załoga miła, rozgadana i przyjaźnie nastawiona do klienta.

Lubimy tu bywać.

Busz
Ul.Mikołajska 13/1, Kraków

Więcej o nas tu: klik, na naszym Facebooku i Instagramie.

Busz w samym środku miasta

Dodaj komentarz