Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – Body Chief Kraków dzień pierwszy

Drugi tydzień diety. Dieta ta sama, bez laktozy i glutenu, 1500 kcal, ale firma inna. Zaczynamy nasze żywienie z Body Chief Kraków.

Dostawa

Wprost pod drzwi. W uzgodnionym przedziale czasowym. Bez dzownienia domofonem i wyrywania ludzi z głębokiego snu. Gdy tylko ładniejsza otworzy oko, torba z jedzeniem czeka już na wycieraczce pod drzwiami. Do tego potwierdzenie sms, że faktyczni tam jest.

Pudełka

Dania od Body Chief Kraków zapakowane są w papierową torbę. Na każdym napisany typ dania (śniadanie I, śniadanie II i tak dalej), oraz nazwa dania. Do tego skład kaloryczny, czego nie było w poprzedniej firmie.  Jeśli chodzi o estetykę, nic wyszukanego. Dania zapakowane w plastikowe pudełka, zafoliowane żeby nie wyciekło. Bez jakiś dodatkowych upiększeń w postaci listków ziół. Duże porcje, na oko większe niż w poprzedniej firmie.

Śniadanie dzień 1

Pieczywo z pomidorowo-orzechową pastą i kiszonym ogórkiem pokrojonym w plasterki. Smaczne, ładniejsza lubi pasty. No i solidna porcja, samej pasty jest więcej niż chleba.

Drugie śniadanie dzień 1

Banoffee cup. Nie wie ładniejsza o co chodzi w tym daniu, ale wcina ochoczo. Jest smaczne, mocno bananowe. Słodkie, ale nie mdłe. Do tego jogurt, i jakieś kuleczki (popping z amarantusa?). 

Obiad dzień 1

Polędwiczki z chrzanowym sosem, do tego kasza gryczana i buraki. No to, to dopiero była porcja! Smaczne. Po obiedzie człowiek na długo zostaje syty. Martwiąca jest jednak zgaga, która niemiło towarzyszy od rana ładniejszej.

Podwieczorek dzień 1

Dyniowa tarta, na słodko. Idealna do kawy, więc szkoda że serwowana dopiero na podwieczorek a nie drugie śniadanie. Smaczny koniec dnia.

Kolacja dzień 1

Curry z dynią, szpinakiem i cieciorką. Wizualnie średnio, ale smaczne. Niestety zgaga nie minęła, a po całym dniu ładniejsza ma wrażenie, jakby nie była na zdrowej diecie, tylko jadła jak dotychczas. Brzuch wzdęty, piecze w przełyku. I mimo, że porcje naprawdę są większe, a nadal je co trzy godziny, to niestety między posiłkami chodzi głodna. Zobaczymy jak będzie dalej.

 

Body Chief Kraków
ul.Polska 13, Poznań
https://bodychief.pl/
Ocena google 3,6 (157 opinii)

Dodaj komentarz