Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – FitLab Catering Kraków dzień trzeci

Jesteśmy w połowie, dziś trzeci dzień diety z FitLab Catering Kraków.

Śniadanie dzień 3

Na śniadanie owoce i owsianka. Ładne, kolorowe, syte danie. Smaczne, mimo że ładniejsza nie przepada za owocami, więc sama sobie takiego by nie zrobiła. Ale jeżeli ktoś lubi cytrusy na śniadanie, to będzie mu smakowało.

Drugie śniadanie dzień 3

Sałatka, z kurczakiem i pieczonymi warzywami. I to danie było mega smaczne. Pyszna słodkawa, ugotowana marchewka, szpinak, pestki słonecznika. Do tego kasza – bardzo kolorowe, patrząc na zdjęcie, aż chce się jeść.

Obiad dzień 3

Niestety obiad nie przypadł ładniejszej do gustu tego dnia. Ryż z groszkiem był bez zmaku, jedno i drugie mdłe. Puree z selera bardzo gorzkie. Za to ryba i pesto z natki smaczne. Do tej pory ładniejsza nie umie rozłożyć na czynniki pierwsze smaku pesto. Coś było w tej zielonej paście, smak który znamy, ale co to było nie wie do dziś.

 

Podwieczorek dzień 3

Falafel!!! Pyszny, z ziarnami, mniamuśny. Pomysłowy ten FitLab Catering Kraków.

Kolacja dzień 3

Krem z dyni z pestkami. Silniejszy ładniejszej podgrzewał więc spróbował, i o dziwo bo on fanem zup nie jest, zasmakowało mu. Ładniejszej zresztą też. Naprawdę dobra i słusznie przyprawiona zupa z dynii. Czuć było smak nadchodzącej jesieni na języku.

Reasumując

Jak na razie, po trzecim dniu odżywiania się z FitLab Catering Kraków, ładniejsza jest zadowolona. Czuje się dobrze, nie chodzi głodna. Porcje posiłków są optymalne a i spokojnie wytrzymuje te trzygodzinne przerwy. I schudła już 2 kg, chociaż może to tylko zbieg okoliczności, bo jednak tracić po 2kg co 3 dni jest raczej niezbyt zdrowe.

FitLab Catering Kraków
ul. Armii Krajowej 19, Kraków (czynne od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30)
https://fitlabcatering.pl/diety/

Ocena google 4,9 (20 opinii)

Dodaj komentarz