Jinling Dumpling Chinese Food

Jinling Dumpling Chinese Food na krakowskim Kazimierzu

Nowa pyszna miejscówka Jinling Dumpling Chinese Food na krakowskim Kazimierzu. Musicie tego spróbować!

Sami o sobie – Jinling Dumpling Chinese Food na krakowskim Kazimierzu

Założona w 2021 roku restauracja Jinling oferuje autentyczną kuchnię chińską z rejonu Jinagsu, którą codziennie z pasją przygotowują profesjonalni kucharze z Chin posiadający kilkunastoletnie doświadczanie„. Dwóch Szefów kuchni: Tu Jie i Jin Yuxi, w menu duży wybór chińskich pierożków, bułeczek i innych klasyków kuchni chińskiej. Dodatkowo, każde z tych dań możecie zamówić w kilku wersjach, np. pierogi mogą być z wody, przygotowane na parze albo usmażone. Również bułeczki Jinling możecie zamówić przyrządzone na parze lub w wersji smażonej. Na uwagę zasługują również ciekawe dodatki np. słodko-kwaśne rzodkiewki czy szatkowane ziemniaki w sosie ostro-kwaśnym. Jak również różne zestawy dań dla 1-3, 3-5 i 6-10 osób, na ciepło lub zimno, a w nich do wyboru wszystko to, co tylko znajdziecie w karcie, oraz zestawy dla pojedyńczych gości. Lubimy takie rozwiązania, bo pozwalają one spróbować większej ilości dań z karty za jednym zamachem, i znaleźć swoje ulubione.

Zamawiamy

Tego dnia spacerując po Kazimierzu wpadliśmy do Jinling Dumpling Chinese Foods na szybki obiad. Czytając ich menu skusiliśmy się na pierożki z chińską kiszoną kapustą sitowaną i wieprzowiną oraz smażone bułeczki w szanghajskim stylu. Do tego chińska ice tea i lemoniada arbuzowa.

Jinling Dumpling Chinese Food
Jinling Dumpling Chinese Food

I co tu dużo mówić, obsługa jest przemiła, dania są ładnie podane i pysznie skomponowane. Polecamy Wam to miejsce tym bardziej, że dla nas jest ono obecnie numerem jeden jeśli chodzi o kuchnię chińską w Krakowie. Trzymamy kciuki, życzymy powodzenia i do zobaczenia wkrótce!

Jinling Dumpling – Chinese Food
Dietla 39, Kraków Kazimierz

Jinling Dumpling Chinese Food na krakowskim Kazimierzu

Więcej o nas tu: klik. I na naszym Instagramie

Dodaj komentarz