Karta czy gotówka, czyli co zjeść w Krakowie. Witamy na blogu!

co zjeść w KrakowieWitamy wszystkich na naszym blogu Karta czy gotówka, gdzie dowiecie się co zjeść w Krakowie, a czego raczej unikać. Na tym blogu znajdziecie recenzje restauracji, zdjęcia, dowiecie się gdzie zabrać dziewczynę / żonę na kolację, znajdziecie wydarzenia kulinarne w Krakowie, a także przeniesiecie się w świat wspaniałego jedzenia!

Nareszcie własna domena!

Po pierwszych próbach recenzowania na facebooku, nareszcie stworzyliśmy kompletny blog. Będziemy starać się dodawać nowe recenzje 2-3 razy w tygodniu, więc każdy z Was będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i podążać naszym szlakiem. W przyszłości – gdy uda nam się zebrać odpowiednią ilość recenzji – postaramy się stworzyć dla Was kompletny przewodnik po Krakowie, abyście przy każdorazowym wyjściu na kolację mogli podeprzeć się naszym zdaniem i abyście uniknęli jednocześnie rozczarowania.

Co zjeść w Krakowie? Nie tylko Kraków!

Karta czy gotówka to blog przede wszystkim na temat tego co zjeść w Krakowie, ale będziemy także dzielić się z wami informacji z naszych wyjazdów za granicę jak i w inne rejony Polski. Często bywamy w polskich górach, więc jeśli chcecie się dowiedzieć co pod kątem kulinarnym jest w nich pięknego, to na pewno nasz blog również będzie dla Was przydatny. Szczególnie lubimy Bieszczady, ale nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do tego rejonu.

Mamy nadzieję, że nasze wpisy będą się Wam podobały i że będziecie razem z nami dyskutować na podejmowane w nich tematy. Z pewnością każdy kto lubi dobrze zjeść, będzie czuł się tutaj komfortowo. Jesteśmy pasjonatami jedzenia i mamy nadzieję, że inni pasjonaci będą odwiedzać nasz blog. Jeśli chcecie więc dowiedzieć się co zjeść w Krakowie to zapraszamy na Karta czy Gotówka! Życzymy miłego czytania.

Zapraszamy do komentowania oraz odwiedzania naszego bloga jak i facebooka https://www.facebook.com/kartaczygotowka/.

Jeśli interesuje Was jak powstał nasz blog, zapraszamy do zakładki „O Nas”: https://kartaczygotowka.pl/o-nas/

Gdybyście chcieli skontaktować się z nami bezpośrednio, zapraszamy do zakładki kontakt: https://kartaczygotowka.pl/kontakt/

Jeszcze raz dziękujemy za przeczytanie tego posta i zapraszamy do lektury! ;))

Pozdrawiamy,
Karta czy gotówka.

 

 

 

Jedna myśl na temat “Karta czy gotówka, czyli co zjeść w Krakowie. Witamy na blogu!

Dodaj komentarz