Kraków - eklerki z dostawą do domu?

Kraków – eklerki z dostawą do domu?

Kraków – eklerki z dostawą do domu? No cóż, jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy w Krakowie można zamówić eklerki z dostawą do domu? To odpowiadamy: można, a nawet trzeba!

Eclair Cafe – Kraków – eklerki z dostawą do domu?

To rodzinna kawiarnia-cukiernia, gdzie można spróbować francuskich eklerów, napić się pysznej kawy oraz spotkać się ze znajomymi w miłej, przytulnej atmosferze! Albo te same pyszności zamówić z dostawą do domu.

Jeżeli zamawiacie eklerki na ten sam dzień, wówczas możecie skorzystać z dziennego menu, a dostawa nie powinna potrwać dłużej niż 50 minut.

Z kolei jeżeli zdecydujecie się zamówić je z dostawą na następny dzień, wówczas oferta smaków jest o wiele bogatsza a ceny o 10% niższe. Wśród proponowanych smaków znajdziecie takie ciekawostki jak eklery:

  • pistacjowe, orzechowe, kokosowe,
  • figowe, różane, dyniowe, limoncello, irish cream, piernikowe,
  • borówkowe, wiśniowe, marakuję, malinowe, oweoce leśne, pomarańczowe, truskawkowe, bananowe, mango, brzoskiwiniowe, gruszkowe, limonkowe, jabłkowe,
  • śmietankowe, waniliowy, mus z mlecznej czekolady, belgijską czekoladę oraz kawowe.

Elkery możecie zamówić bezpośrednio przez ich stronę, a oprócz tych pysznych ciastek możecie domówić gotowe eklerowe zestawy, kawę, milk shake a nawet kakao.

Nasz wybór

My zdecydowaliśmy się na dostawę na dzień następny, a z oferowanych smaków wybraliśmy pistację, śmietankę i figę dla Ładniejszej oraz kokos, limoncello i irish cream dla Silniejszego.

Elkery dotarły do nas elegancko zapakowane w czarne pudełko. W smaku zaś były bardzo delikatne, świeże i naprawdę smaczne, a naszym faworytem została pistacja. Więc jeżeli jeszcze nie próbowaliście pyszności z Eclair Cafe, to radzimy jak najszybciej nadrobić te zaległości.

Eclair Cafe
ul.Stradomska 10, Kraków

Kraków – eklerki z dostawą do domu?

Eclair Cafe Kraków
Kraków – eklerki z dostawą do domu?

Więcej naszych przepisów znajdziecie tu: klik, na naszym Facebooku oraz na naszym Instagramie

Dodaj komentarz