Mr.Szef Bobrzyńskiego

Mr.Szef Bobrzyńskiego na krakowskim Ruczaju – food truck

Niedawno odkryliśmy na ruczajowym food truck-owym placyku nowe dla nas miejsce, mianowicie Mr.Szef Bobrzyńskiego i szczerze żałujemy, że stało się to tak późno.

Food Truck – menu

To co jest fajne w tym miejscu, to przede wszystkim to, że tutejsi kucharze nie boją się eksperymentować z klasykami kuchni światowej. W ich menu znajdziecie takie klasyki jak zielone curry czy chili con carne, jak również sporą ilość dań wegetariańśkich. Ale i takie smaczki, jak kurczak w stylu hiszpańskim czy z masłem orzechowym. Dodatkowo, do każdego dania do wyboru macie perłowy kuskus albo pieczone ziemniaczki.

Zamawianie przez kilkanie

My postanowiliśmy spróbować kurczaka w stylu brazylijskim z perłowym kuskusem oraz zielonego curry z opiekanymi ziemniakami. I tak ładniejsza zamówiła zielone curry z warzywami, czyli tajskie zielone curry z warzywami i mleczkiem kokosowym. A silniejszy to samo, tyle że z kurczakiem.

Jedzenie od Mr.Szef Bobrzyńskiego jest naprawdę przepyszne – ciekawie skomponowane, z dużą ilością dobrej jakości składników i dobrze doprawione. Zapakowane w papier, a nie w plastik. Do tego wporcje są tak duże, że jedzenia starczyło nam na dwa dni. Szczerze polecamy Wam to miesjce.

Mr.Szef Bobrzyńskiego
Mr.Szef Bobrzyńskiego

Więcej naszych przepisów znajdziecie tu: klik. I na Instagramie. Lista odwiedzonych miejsc tu: klik.

Mr.Szef Bobrzyńskiego
ul. Michała Bobrzyńskiego 10, Kraków
https://mrszef.business.site/

Dodaj komentarz