Nietuzinkowe Bistro Przepis w Tarnowie

tarnowSłów kilka o naszym nowym kulinarnym odkryciu z ubiegłego weekendu. A mowa tu o Bistro PRZEPIS w Tarnowie.

Jest Tarnów jest Plac Kazimierza Wielkiego.
Jest pomysł jest Bistro PRZEPIS.
Jest wystrój jest ładnie.
Jest kucharz jest jedzenie.
Jest jedzenie jest dobrze.
Jest dobrze jest wpis.

Kulinarne eksperymenty

Pizza z burakami i kozim serem, albo makaron barwiony sepią z dodatkiem płatków parmezanu. Oczywiste składniki w nieoczywistych kombinacjach. I nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Brawo wy. Wasze kulinarne eksperymenty sprawiają, że człowiek nigdy nie wie, jaką nowinkę w karcie zastanie danego dnia. A trzeba przyznać, naprawdę lubicie eksperymentować i zaskakiwać swoich gości. Ale co najważniejsze w tym wszystkim, to to że za każdym razem wychodzi wam to po prostu pysznie.

Miła dla oka miejscówka

W środkujasno,  ładnie i przytulnie, jak zawsze. Uwielbiamy wasze żyrandole zrobione z całych gazet i wielkie, miękkie sofy które idealnie chronią przed wzrokiem innych współbiesiadujących głodomorów. Obsługa jak zawsze prze arcymiła i skora do rozmowy. Z chęcią doradzi czego po prostu TRZEBA spróbować, zatrzymując się w Bistro PRZEPIS. Oraz wytłumaczy, na czym polega niezwykłość danego dania – z czego i jak jest zrobione, a w ich głosie słychać, że naprawdę znają się na rzeczy.

Reasumując

Powiedzmy sobie szczerze, lubimy tu wracać. To miejsce nas cieszy a przebywanie w nim sprawia nam niebywałą frajdę. W Krakowie pewnie zginęło by w natłoku innych, coraz to nowo powstających restauracji, ale w Tarnowie jest prawdziwą wisienką na torcie. I o tę wisienką naprawdę należy dbać. Dlatego bardzo mocno trzymamy kciuki za całą załogę Bistro PRZEPIS, a w szczególności za kucharzy i ich autorską kuchnię. Oby nigdy nie zabrakło wam weny i odwagi w waszych kolejnych kulinarnych eksperymentach. I oby każde danie było kolejnym nowym zaskoczeniem dla gości, którzy tak ja my, nie wyobrażają sobie kulinarnej mapy Małopolski bez Bistro PRZEPIS.

Bistro Przepis
Plac Kazimierza Wielkiego 3, Tarnów
https://www.facebook.com/BistroPRZEPISTarnow/

Dodaj komentarz