Pizza Muffin Truck i Potato Factory, czyli testujemy food trucki zaparkowane na krakowskim Ruczaju

pizza-muffinNastępne w kolejce na popularnym ruczajowym parkingu food trucków było Pizza Muffin Truck.

Pizza Muffin

Ten food truck obrósł już w tym niedługim czasie sporą legendą i zbierał świetne opinie. Pretenduje on niemalże do bycia wizytówką tego miejsca. Czy słusznie? My mówimy TAK! Wspomnimy też o bardzo dobrych ziemniaczkach z Potato Factory, które również nas urzekły.

Głodni po drodze z pracy do domu zatrzymaliśmy się przy Bobrzyńskiego 10 i udaliśmy się po naszą pierwszą pizzę z Pizza Muffin. Wzięliśmy dwie małe – z szynką parmeńską, rukolą i pomidorkami oraz z łososiem i szpinakiem. W międzyczasie zamówiliśmy do spróbowania ziemniaczki z Potato Factory z sosem majonezowo-musztardowym oraz amerykańskim. Chcieliśmy błyskawicznie zabrać jedzonko i udać się na mieszkanie, żeby wszystko spałaszować. Szybko jednak zorientowaliśmy się po pudełkach jakie wynoszą klienci, że nie jest to porcja dla bardzo głodnego człowieka. A już na pewno nie dla dwojga… domówiliśmy więc dużą meksykańską (30 cm). Niestety akurat wtedy ustawiła się z nami spora kolejka ludzi i musieliśmy dosyć długo czekać, co popchnęło nas do decyzji zjedzenia dwóch małych na miejscu.

Były naprawdę pyszne. Dawno tak przyjemnie nie czekało nam się w kolejce. Ciasto pomimo tego, że było bardzo wiotkie smakowało świetnie. Po chwili nareszcie doczekaliśmy się dużej pizzy i z piskiem opon ruszyliśmy aby ją zjeść razem z ziemniaczkami. To były piękne chwile, spędzone w domowym zaciszu. Gorąco polecamy obydwa food trucki!

Pizza Muffin Truck
ul.Bobrzyńskiego 10, Kraków
https://www.facebook.com/pizzamuffintruck/

Potato Factory
ul.Bobrzyńskiego 10, Kraków
ul.Piastowska, Kraków
https://www.facebook.com/potatofactoryfoodtruck/

Dodaj komentarz