Qrudo Food & Wine na krakowskim Kazimierzu

Qrudo Food & Wine na krakowskim Kazimierzu

Jakiś czas temu odwiedziliśmy restaurację Qrudo Food & Wine na krakowskim Kazimierzu, w ramach kolacji niespodzianki dla Silniejszego z okazji jego urodzin.

Kolacja niespodzianka

Silniejszy do samego końca nie wiedział gdzie Ładniejsza go zabiera, więc niespodzianka udała się w 100%, a całość już od wejścia dopełniły przyjemny wystrój restauracji, ładnie przygotowany stolik, przesympatyczna obsługa no i oczywiście jedzenie!

Na przystawkę zamówiliśmy kremową zupę rakową z krokiecikiem z owoców morza oraz musem z pomidorów. Dodatkowo, w ramach czekadełka poczęstowani zostaliśmy domowym pasztetem.

Jako danie główne Ładniejsza wybrała policzki wołowe po burgundzku z kaszą i karmelizowaną szalotką oraz chrzanowym puree. Z kolei Silniejszy zamówił skoki z królika z makaronem.

Na deser fondant z białej czekolady z coulis (sos) z leśnych owoców, karmelizowaną białą czekoladą, malinowymi lodami dla Ładniejszej i owoce pod korzenną kruszonką z lodami z palonego masła i olejem z pestek dynii dla Silniejszego.

Niespodzianka udana, dania pyszne i ładnie skomponowane, a załoga restauracji fantastyczna. Dawno już nie spędziliśmy tak miłego wieczoru więc z całą stanowczością polecamy Wam to miejsce – na rodzinny obiad, randkę we dwoje, albo kolację z przyjaciółmi.

Qrudo Food & Wine
Świętego Wawrzyńca 19, Kraków Kazimierz

Więcej o nas tu: klik. I na naszym  Instagramie.

Dodaj komentarz