Śniadanie w Na Dzień Dobry Kraków

Śniadanie w Na Dzień Dobry Kraków

W weekend zjedliśmy śniadanie w Na Dzień Dobry Kraków. Miejscówka ta znajduje się w aparthotelu przy ulicy Rakowickiej 6.

Słów kilka o Na Dzień Dobry

To co wyróżnia Na Dzień Dobry spośród innych restauracji czy kawiarni serwujących śniadania w Krakowie to przede wszystkim pomysł, czy jak sami o sobie piszą „śniadaniowy koncept na dobry początek każdego dnia„.

Miejsce to czynne jest codziennie od godziny 7:00 do 11:00. Wejście znajduje się przy ulicy Rakowickiej 6. Przydatna wskazówka: drzwi na ogół są lekko uchylone, więc bez problemu dostaniecie się do środka. Gdyby jednak ktoś je zatrzasnął, wówczas wystarczy zadzwonić pod numer telefonu wiszący na szybie i ktoś z obsługi po Was wyjdzie.

Śniadania serwowane są w formie bufetu, na zasadzie płacisz raz i jesz i pijesz ile chcesz. Cena od osoby to 39zł.

Menu

Znajdziecie tu wszystko a nawet więcej.

Na tych którzy lubią rozpocząć dzień od czegoś słodkiego czekają: naleśniki, gofry, płatki, domowa granola, jogurty, konfitury i świeże owoce.

Z kolei miłośnicy wytrawnych śniadań znajdą tu dania ciepłe (jajecznica, parówki, smażone pieczarki), zimne takie jak wędliny, różne gatunki serów, pasty do chleba (jajeczna, twarożkowe), sałatkę jarzynową i jajka w majonezie, mozzarellę z pomidorami, pikle, kiszone ogórki, smalczyk oraz świeże warzywa.

Do tego różnego rodzaju pieczywo (bułki, chleby), soki owocowe, herbaty i kawy z ekspresu ciśnieniowego. A do kawy słodkie domowe desery w słoiczkach, owocowe tarty, ciasta (babka, biszkopt, sernik), croissanty. Słowem – czego dusza zapragnie!

A dla milusińskich sala kinowa z bajkami, maszyna do samodzielnego przygotowania waty oraz świeży popcorn.

Nam bardzo tu smakowało, i mimo że pierwsze śniadanie zjedliśmy korzystając z otrzymanego zaproszenia, na pewno tu jeszcze wrócimy. Tym bardziej że w okolicy nie brakuje miejsc wartych odwiedzenia – Cmentarz Rakowicki oraz najmłodszy oddział MuFo (Muzeum Fotografii).

Na Dzień Dobry ul.Rakowicka 6, Kraków
MuFo ul.Rakowicka 22A, Kraków

Więcej o nas tu: klik. I na naszym Instagramie

Dodaj komentarz