Sushi Show Ramen Star Kazimierz

Sushi Show Ramen Star Kazimierz

Ramen i sushi na żywo, tak w skrócie można określić to miejsce – Sushi Show Ramen Star Kazimierz.

W menu

Cztery rodzaje ramen-u do wyboru: wege, wieprzowo-wołowy, drobiowy, z owocami morza. Każda opcja dostępna w dwóch rozmiarach – średni i duży.

Do tego sushi, w tym futomaki, uramaki oraz nigri i sashimi.

Z dań głównych spróbujecie katu czego udka w sosie teriyaki z dodatkiem kapustki pak czoi, smażonego makaronu soba z warzywami i sosem na bazie daktyli i śliwek, krewetkowego burgera z sosem kobe oraz krewetek w tempurze.

Na deser polecają się krem brulee oraz sernik, obydwa przygotowane na bazie zielonej herbaty.

Wśród trunków piwa, zielone herbaty, w tym np. wiśniowa czy ryżowa.

Tego dnia miałam ochotę na ramen. Było zimno, potrzebowałam rozgrzać się od środka. Wybrałam drobiowy, ponieważ takiego jeszcze nie próbowałam. Staneło na małej porcji – bulion z bambusem, tykwą, płatami wodorostów nori, grzybkami, jajkiem i oczywiście makaronem.

Delikatny, aromatyczny, sycący i pyszny, na koniec okazał się lekko pikantny. Do tego zielona herbata wiśniowa, przemiła kelnerka i pokaz sushi na żywo. Tego potrzebowałam w ten wieczór.

Reasumując: ciekawe miejsce o dość ascetycznym wystroju. Najwyraźniej już dość dobrze znane i popularne wśród miejscowych, bo większość stolików była zajęta gdy tu przyszłam. Obserwując co jedli inni mogę stwierdzić, że dania prezentowały się nieźle, na plus zasługuje też krótka karta. Dodatkowo, w salce obok możecie urządzić sobie małe przyjęcie, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja.

Sushi Show & Ramen Star
ul. Józefa 25, Kraków Kazimierz

Więcej tu: klik, na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz