Wine Garage na Podgórzu

Wine Garage na Podgórzu

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, gdzie wybrać się na wino w Krakowie. Tym razem postanowiliśmy poeksplorować nieco inną okolicę Krakowa i tak trafiliśmy do Wine Garage na Podgórzu.

Wine Garage – dwie lokalizacje

Dla tych, którym nie po drodze na Podgórze, podpowiadamy że Wine Garage ma dwie lokalizacje w Krakowie – ul. Jana Zamoyskiego 24 oraz ul. Józefitów 8.

Inną dobrą informacją jest to, że oprócz wina w Wine Garage zjecie też obiad i kolację. W ich menu królują takie dania jak np. policzki wołowe, kaczka, boczniaki w panko. Do tego przystawki (tatar, gołąbek, krewetki), różnego rodzaju makarony, sałatki oraz zupy. No i desery np. sernik na parze. A nawet zamówicie tu tapasy, w tym chorizo z patelni, deskę serów i wędlin, grilowaną ośmiornicę, pączki z kozim serem czy oliwki.

Nasze wrażenia

My tego dnia wybraliśmy cztery wina na kieliszki, co ciekawe ceny w karcie zaczynają się już od 10 zł za lampkę, a opowiedział nam o nich zatrudniony tu sommelier.

Do tego tapasy, a dokładniej mini pączki z kozim serem i konfiturą z gruszki oraz deskę wędlin z konfiturą z czerwonej cebuli, ze świeżą gruszką oraz orzechami.

Wine Garage na Podgórzu
Wine Garage na Podgórzu
Wine Garage na Podgórzu
Wine Garage na Podgórzu

Smaczne, idealne jako przekąska do wina, a te też niczego sobie. Obsługa bardzo miła, sommelier bardzo pomocny przy wyborze wina. Polecamy!

Wine Garage restaurant & wine bar
ul.Jana Zamoyskiego 24, Kraków

Więcej naszych przepisów znajdziecie tu: klik, na naszym Facebooku oraz na naszym Instagramie

Dodaj komentarz