Mapa restauracji

Mapa restauracji

kraków mapa restauracji

 

 

Powyżej przedstawiamy wam mapę restauracji, które odwiedzilismy i które zrecenzowaliśmy. Wierzymy, że mapa restauracji przyda się tym z Was, którzy tak jak my lubią podróżować i odkrywać nowe smaki, a co za tym idzie często stają przed poważnym dylamatem: co i gdzie zjeść?

O mapie

Mapa restuaracji została podzielona na trzy główne kategorie, które odpowiadają kategoriom naszych wpisów. Znajdziecie tu naszych faworytów, miejsca które sklasyfikowaliśmy jako smaczne, oraz karaluchy. Jak widać na powyższym obrazku faworytów oznaczyliśmy zielonym serduszkiem, czyli są to miejsca które nas zachwyciły i które polecamy wam z czystym sumieniem. Niebieską gwiazdką zaś oznaczone zostały restauracje, w których jest smacznie a co za tym idzie warto je odwiedzić i spróbować serwowanych przez nie specjałów. Z kolei czerowny karaluch, to miejsca które nas rozczarowały (z różnych względów) i do których nie zamierzamy już nigdy wracać.

Po kliknięciu w mapę

Mapa restauracji jest bardzo intuicyjna. Wystarczy wpisać w pole służące do wyszukiwania nazwę miejsca lub adres, do którego chcecie się wybrać. A jeżeli jeszcze nie wiecie gdzie chcecie zjeść, wystarczy przeszukać mapę, w celu znalezienia znajdujących się w pobliżu restauracji. W jednym i drugim przypadku po najechaniu kursorem na interesującą was restuarację pokaże wam się nazwa i adres miejsca, oraz co najważniejsze, link do naszej recenzji.

Kraków mapa restaruacji

Większość pozycji na mapie dotyczy Krakowa, ale nasza mapa restauracji obejmuje także inne, lubiane przez nas miejsca jak np. Bieszczady czy Pieniny, a także restauracje odwiedzone podczas zagranicznych wojaży. Możecie więc śmiało z niej skorzystać wybierając się np. na Maltę, Teneryfę czy do Włoch. Mapę uzupełniamy na bieżąco przy okazji każdego nowego wpisu, więc możecie być pewni, że niczego nie pominęliśmy. Dla ułatwienia nawigacji po naszym blogu, udostępniamy Wam poniżej linki do konkretnych kategorii:

Tymczasem w Małopolsce

Tymczasem na Podkarpaciu

Tymczasem na Śląsku

Tymczasem w Europie 

Zapraszamy do korzystania!