Mapa restauracji

Mapa restauracji

kraków mapa restauracji

Powyżej znajduje się mapa odwiedzonych i zrecenzowanych restauracji. Wierzę, że mapa restauracji przyda się tym z Was, którzy tak jak ja lubią podróżować i odkrywać nowe smaki, a co za tym idzie często stają przed poważnym dylamatem: co i gdzie zjeść?

O mapie

Mapa restuaracji została podzielona na trzy główne kategorie, które odpowiadają kategoriom moich wpisów. Znajdziecie tu moich faworytów, miejsca które sklasyfikowałam jako smaczne, oraz karaluchy.

Jak widać na powyższym obrazku faworytów oznaczyłam zielonym serduszkiem, czyli są to miejsca które mnie zachwyciły i które polecam wam z czystym sumieniem. Niebieską gwiazdką zaś oznaczone zostały restauracje, w których jest smacznie, a co za tym idzie, warto je odwiedzić i spróbować serwowanych przez nie specjałów. Z kolei czerowny karaluch, to miejsca które mnie rozczarowały (z różnych względów) i do których nie zamierzam już nigdy wracać.

Po kliknięciu w mapę

Mapa restauracji jest bardzo intuicyjna. Wystarczy wpisać w pole służące do wyszukiwania nazwę miejsca lub adres, do którego chcecie się wybrać. A jeżeli jeszcze nie wiecie gdzie chcecie zjeść, wystarczy przeszukać mapę, w celu znalezienia znajdujących się w pobliżu restauracji.

W jednym i drugim przypadku po najechaniu kursorem na interesującą Was restuarację pokaże wam się nazwa i adres miejsca, oraz co najważniejsze, link do mojej recenzji.

Kraków mapa restauracji

Większość pozycji na mapie dotyczy Krakowa, ale moja mapa restauracji obejmuje także inne miejsca jak np. Bieszczady czy Pieniny, a także restauracje odwiedzone podczas zagranicznych wojaży. Możecie więc śmiało z niej skorzystać wybierając się np. na Maltę, Teneryfę czy do Włoch. Mapę uzupełniam na bieżąco, przy okazji każdego nowego wpisu, więc możecie być pewni, że niczego nie pominęłam.

A dla ułatwienia nawigacji po moim blogu, udostępniam Wam poniżej linki do konkretnych kategorii:

Tymczasem w Małopolsce

Tymczasem na Podkarpaciu

Tymczasem na Śląsku

Tymczasem w Europie 

Zapraszam do korzystania!

Więcej o mnie tu: klik, na moim Facebooku i Instagramie.