Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – Fit Diet Kraków dzień pierwszy

Pierwszy dzień z Fit Diet Kraków zaczął się małego nieporozumienia. I chociaż zakładaliśmy dłuższą współpracę, nie udało się nam w niej wytrwać.

Śniadanie dzień 1

Domofon zadzwonił w środku nocy. A że ładniejsza na noc wycisza telefon, nie widziała że pan dostawca dobija się do klatki od dłuższej chwili. W mig połączyła kropki: niemo świecący się telefon plus dzownek domofomu równa się żarcie! Tylko dlaczego za oknem głucha noc? Przecież w formularzu wybrała wyraźnie, że dostawa ma mieć miejsce nie przed piątą, nie przed szóstą, nie przed siódmą. Ani też nie przed ósmą, tylko przed dziewiątą. No nic, doczłapała się do przedpokoju, wcisnęła guzik otwierający drzwi i wpuściła pana na klatkę. Po czym zgarnęła fikuśny kartonik-torbę z wycieraczki i poszła spać dalej. Cztery godziny później przprosiła się z pudełkiem i wyciągneła z niego pierwsze śniadnie: polentę z porzeczkami. Zasmakowało jej, bo nigdy wcześniej nie jadła polenty. W smaku przypomina kaszkę manną, smaki dzieciństwa.

Drugie śniadanie dzień 1

Drugie śniadanie to twarożek z łososiem i wafelkami ryżowymi. Też smaczne, świeże, może ciut wodniste, ale dobre. Na widok papryki tylko westchnęła, co nie powinno dziwić tych, którzy czytali poprzednie wpisy. 

Obiad dzień 1

Obiad na bogato: ryż, surówka i polędwiczki wieprzowe w uwaga – sosie (sic!) pieczarkowym. Mega dobre dnia, sos gęsty ale nie ciężki, mięsko rozpływa się w ustach i aż pięć kawałków. Surówka przepyszna, serio! Taka rozmaitośc składników – sałata, rzodkiewka, seler naciowy, zioła, i bardzo duża porcja. Zresztą zdjęcie mówi samo za siebie.

Podwieczorek dzień 1

Podwieczorek to brownie z batatów. Takiego jeszcze ładniejsza nie jadła. Smaczne, jak wszystkie tego typu ciacha, czy z fasoli czy ziemniaka, smaczne.

Kolacja dzień 1

Na kolacje brokuły z warzywami i jajkiem. Smaczny sos, świeże kruche warzywa. Smaczne jajo. Tego dnia łdniejsza sobie pojadła. Wszystkie dania były smaczne, pożywne, lekkie i dobrze doprawione. Tylko ta dostawa w środku nocy…

FitDiet Kraków
Warszawa, Kraków, Katowice, Trójmiasto
http://www.fitdiet.pl/
Ocena google 3,0 (6 opinii)

Jedna myśl na temat “Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – Fit Diet Kraków dzień pierwszy

Dodaj komentarz