Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – FitLab Catering Kraków dzień czwarty

Przedostatni dzień diety z FitLab Catering Kraków.

Śniadanie dzień 4

Orzechowa pasta z kurczaka. W świecie ładniejszej brzmi to strasznie. Ma dziwny uraz do mielonego mięsa drobiowego. Pojawił się on po tym, jak obejrzała serię programów Jamiegio Olivera, który próbował odchudzić Amerykę. Ale pasta jej podeszła, dobrze komponowała się z chlebem i sałatką. A że sobota, to jadła w łóżku.

Drugie śniadanie dzień 4

Kruszonka z owocami nie podeszła ładniejszej. Crumble za słodkie a owoce za kwaśne – taka sytuacja. Niestety tak kwaśne, że nawet ładniejszą ruszyło, a silniejszy prawie zszedł. Jego tolerancja kwaśności potraw to minus sto. Niestety kruszonka nie pomogła. 

 

Obiad dzień 4

Spaghetti bolognese. Smaczne, jedna trzecia tego, co normalnie ładniejsza jadła na kolację. Ale do wersji silniejszego się nie umywa. Z tym że, jedząc jego danie przez ostatnie kilkanaście miesięcy, teraz ładniejsza musi się odchudzać. Więc jest ok.

Podwieczorek dzień 4

Leczo z boczniakami. W wykonaniu FitLab Catering Kraków smakuje nieziemsko. Do tego soczewica. Ładniejsza lubi takie jednogarnkowe dania.

Kolacja dzień 4

Kurczak z fasolką. Niestety bez smaku, ładniejsza nie zostanie fanką tego dania. Zabrakło w nim przypraw, ot kurczak i zielona fasolka. Pożywne, bo nie czuła głodu, ale szału nie było.

Reasumując

Ładniejszą martwi się, że w niedzielę musi poradzić sobie sama. Niestety FitLab Catering Kraków nie oferuje posiłków na niedziele. Szkoda. Mogliby chociaż jakiś przepis wysłać. Raz, żeby człowiek nie tracił efektów całego tygodnia. Dwa, żeby nauczył się sam komponować zdrowe dania, zgodnie z zasadami diety. Przecież nikt nie będzie do końca życia żywił się pudełkami. Za droga zabawa. 

FitLab Catering Kraków
ul. Armii Krajowej 19, Kraków (czynne od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30)
https://fitlabcatering.pl/diety/

Ocena google 4,9 (20 opinii)

Dodaj komentarz