Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – MaczFit Kraków dzień drugi

Drugi dzień z MaczFit Kraków, jak na razie idzie im nieźle. Kolejny dzień pełen smacznych niespodzianek.

Śniadanie dzień 2

Marchewkowy omlet z twarożkiem i miodem do polania. No to jest śniadanie na piątkę z plusem. Duże zaskoczenie, bardzo smaczne, pożywne, w smaku prawie jak ciasto marchewkowe. Serek wyśmienity, gęsty, a polany miodem stał się bajką. Poprosimy o przepis. 

Drugie śniadanie dzień 2

Sałatka ze szpinakiem, makaronem, serem i oliwkami. Do tego koktajlowe pomidorki. Szpinak jeden z lepszych, jakie ładniejsza jadła w życiu. Fantastycznie doprawiony. Całość fajnie skomponowana, makaron ugotowany w punkt, duża porcja chociaż może nie widać tego na zdjęciu.

Obiad dzień 2

Przepyszna miruna w orzechach, do tego sos z bobem i kasza. Bardzo smakowity obiad, do powtórzenia. Gęsty sos, ryba delikatna, naprawdę rozpływała się w ustach. Kasza, jak kasza, smaczna i tyle.

Podwieczorek i kolacja dzień 2

Na podwieczorek żółciutki smufiak z bananów, a na podwieczorek rozgrzewająca zupa. Zupa zawsze spoko. W sam raz na załamanie pogody i jesienną, deszczową aurę. Dużo warzy. Chrupiąca fasolka i kukurydza. Smufiak lekko gorzkawy, ale do zjedzenia. Trochę trudny do odpakowania, przy próbie dobrania się do niego, sporo wyleciało na stół.

 

Reasumując

Jak na razie idzie im całkiem nieźle. Jedzenie jest smaczne, urozmaicone i ładnie skomponowane. Ładniejsza czuje się po nim dobrze, nie jest ani głodna ani przejedzona. Je co trzy godizny. Nie ma też problemów żołądkowych, które miała przy poprzednich dietach. Waga powoli idzie w dół a cera się wygładziła. Poważnie rozważamy przedłużenie zamówień o kolejne tygodnie w MaczFit Kraków. Docelowo na diecie chce być do lutego, żeby osiągnąć swój wagowy cel. Potem będzie gotować sama, o ile znajdzie dobrą książkę kucharską. Taką, w której oprócz przepisów bez glutenu i bez laktozy, podane są też kalorie każdego dania. Znacie coś? Możecie polecić? Bo z tego co widziała w księgarni, nic się nie spełniało powyższych kryteriów. 3 w 1 potrzebne od zaraz.

Maczfit
Warszawa, cała Polska
https://www.maczfit.pl
Ocena w sieci 4,3 (259 opinii)

Dodaj komentarz