Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – MaczFit Kraków dzień pierwszy

Pierwszy dzień z MaczFit Kraków, i od rana same pozytywne niespodzianki.

Dostawa

Bez dzwonienia, bez budzenia prosto pod drzwi. Całość zapakowana w papierową torbę, a w środku zafoliowane plastikowe pudełka. Na każdym z nich nazwa dania i jego kaloryczność. Dodatkowo ulotka z historią firmy i kilkoma ciekawostkami. Na przykład, że założyciel jest właścicielem dwóch restauracji w Wawie, i jest sportowcem. I coś, co nas mega ucieszyło. Plastikowa karta z kuchniami świata, a na niej wskazówki co można a czego nie powinno się zamawiać w restauracji, by być w zgodzie z wybraną dietą. 

Śniadanie dzień 1

Chałka z koperkowym serkiem wiejskim i selerem naciowym. Ładne, kolorowe danie, smaczna chałka, może lekko suchawa, ale do zjedzenia. Twarożek pyszny. Z kolei na drugie śniadanie sernik z mango i kokosem.

Obiad dzień 1

Im bardziej ładniejsza się wgłębiała w dania od MaczFit Kraków, tym bardziej zachwycała się ich normalnością. Ich dieta to nie tylko liść sałaty i woda. To dania, które każdy z Was zna ze swojej kuchni. I tak na obiad makaron z sosem bolońskim. Bajka. Lekki sos, pożywny makaron, nie czuć że jest się na diecie.

Podwieczorek dzień 1

Zupa ogórkowa, w smaku jak domowa, taka spod maminej ręki.

Kolacja dzień 1

Pizza! Dacie wiarę? Z ananasem, curry, kukurydzą i kurakiem. PIZZA!!!!!

Maczfit
Warszawa, cała Polska
https://www.maczfit.pl
Ocena w sieci 4,3 (259 opinii)

Jedna myśl na temat “Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – MaczFit Kraków dzień pierwszy

Dodaj komentarz