Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – MaczFit Kraków kolejne dni

 

Zdecydowaliśmy się Przedłużyć naszą dietę od MaczFit Kraków o kolejne dni. A w tym wpisie znajdziecie ich krótkie podsumowanie.

Pierwsze i drugie śniadania

MaczFit Kraków nie odpuszcza. W tym tygodniu wśród wytrawnych śniadań znalazły się m.in. pieczywo (ryżowe, chrupkie, chałki) z różnymi pastami – jajeczną, z pstrąga, z twarożków. Nakarmili nas też własnej roboty krakersami, zdjęcie poniżej, oraz krokiecikami jajecznymi.

Z kolei w karcie śniadań na słodko znalazły się: kaszka jaglana, runiankowa (sic!) panna cotta, ciasto marchewkowe z ananasem i twarożkiem, czy dyniowy sernik oraz fit nutella ich własnej produkcji.

Obiady

Na obiad dania domowe np. gołąbki, roladki z kurczaka, bigos. Do tego szczypta smaków świata, czyli makaron z kurczakiem, lasagne z dorszem i pulpeciki w sosie curry. Duże, pożywne porcje, dobrze doprawione, zjedzone do ostatniego kawałka.

 

Podwieczorki i kolacje

Z kolei podwieczorki to mini deserki, smufiaki ale też pilaw i barszczyk z jajkiem. Za to na kolacje sałatki i zupy, dużo zup! Co ładnieszą zadowala w stu procentach, bo zupy mogłaby jeść codziennie – 24/7. A te od MaczFit Kraków są naprawdę pyszne: indyjska zupa z cieciorką czy krem z selera.

 

Reasumując

Po czterech tygodniach, podczas których przetestowaliśmy aż czetery firmy cateringowe działające na terenie Krakowa (i nie tylko), MaczFit stał się naszym niekwestionowanym numerem jeden. Nie tylko ze względu na jakość oferowanej usługi – dyskretnie, zawsze na przeciw klientowi – ale też ze wzglu na jakość jedzenia. Ale o tym już w kolejnym wpisie, w którym podzielimy się naszymi obserwacjami oraz dogłębną analizą całego eksperymentu, dlatego śledźcie nas na bieżąco!

Maczfit
Warszawa, cała Polska
https://www.maczfit.pl
Ocena w sieci 4,3 (259 opinii)

Jedna myśl na temat “Catering dietetyczny, dieta pudełkowa – MaczFit Kraków kolejne dni

Dodaj komentarz