Pizza Gizmo

Pizza Gizmo na krakowskim Ruczaju – food truck

Kolejna nowa miejscówka na ruczajowym food truck-owym placyku, czyli zamawiamy obiad od Pizza Gizmo.

Menu w Pizza Gizmo

W ofercie tego food truck-a znajdziecie dziesięć rodzajów pizzy oraz napoje. A każdy placek ma aż trzydzieści jeden centymetrów. Wegetarianie i weganie również znajdą tu coś dla siebie, tak samo jak miłośnicy włoskiej klasyki – pizza margerita czy cztery sery znane są każdemu, kto lubi pizzę.

Nasz wybór

My skusiliśmy się na pizzę Salami Napoli z sosem pomidorowym, mozzarellą, łagodnym salami i czarnymi oliwkami dla silniejszego. Z kolei dla ładniejszej zamówiliśmy pizzę Pancetta z sosem śmietanowo-parmezanowym, mozzarellą, boczkiem, porem, pomidorkami koktajlowymi i pieprzem.

Obydwie pizze dostarczone na czas. Jeśli chodzi o jakość, to na duży plus zasługuje cieńkie ciasto, i to bez niemiłych dla kubków smakowych przypalonych rantów oraz świeże, fajnie skomponowane składniki. Reasumując, w Pizza Gizmo znają się na rzeczy, robią pyszną pizzę w dobrej cenie. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Pizza Gizmo

Więcej naszych przepisów znajdziecie tu: klik. I na Instagramie. Lista odwiedzonych miejsc tu: klik.

Oprócz food truck-ów na tym małym placyku znajdziecie też budkę z lodami oraz kram ze świeżwymi warzywami i owocami. A jeżeli chcecie swoje danie zjeść na miejscu, możecie skorzystać z ustawionych tam leżaków.

Adres:
ul.Bobrzyńskiego 10, Kraków
https://m.facebook.com/pizzagizmo/

Dodaj komentarz