Prosecco oyster bar

Prosecco Osyster bar w Krakowie

Jeżeli szukacie miejsca, w którym po kokardy najecie się owocami morza nie wydając przy tym miliona monet, to Prosecco Osyster bar w Krakowie jest właśnie takim miejscem.

Menu

Położone przy ulicy Grodzkiej, z ustawionymi na zewnątrz stolikami, pozwoli Wam nacieszyć podniebienie różnego rodzaju wariacjami na temat morskich specjałów.
W ich menu znajdziecie ostrygi, grilowane ośmironiczki baby, kalmary i langustynki, krewetki podawane na zimno, krewetki w tempurze, krewetki tygrysie w słodkim sosie chilli. Do tego frytki z sosem i jak nazwa tego miejsca wskazuje, prosecco białe i różowe, ale też Aperol, cydr, nalewki i piwo.
Możecie też zamówić mix owoców morza, dostępny w dwóch wersjach: grilowana ośmiornica, grillowane ośmiorniczki baby i kalmary baby albo trzy rodzaje grilowanych krewetek. Dodatkowo, możecie zamówić serki mozzarella i camembert w tempurze, garnek muli a nawet grilowane żabie udka, czy burgery, z mięsem, dla vegan albo z łososiem.

Nasz wybór

Prosecco oyster bar
Prosecco oyster bar

My skusiliśmy się na ostrygi i mix grilowanych owoców morza, czyli grilowaną ośmiornicę, ośmiorniczki baby i kalmary. Do tego dostaliśmy grilowane mule i frytki z sosem. Wszystko szybko i ładnie podane, jedzenie smaczne, w sam raz na popołudniową posiadówkę przy lampce prosecco w sąsiedztwie krakowskiego Rynku.

Prosecco oyster bar
ul.Grodzka 51, Kraków Rynek

Więcej o nas tu: klik. I na naszym Instagramie.

Prosecco Osyster bar w Krakowie

Jedna myśl na temat “Prosecco Osyster bar w Krakowie

Dodaj komentarz