Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

Kiedyś, przez wiele lat działała tu pizzeria Banoli, potem było Nono z owocami morza i najlepszą sałatką Cezar w mieście. A w ostatni weekend otworzyła się piekarnio-cukiernio-śniadaniownia. Rękoczyny na krakowskim Ruczaju.

W ofercie Rękoczynów

Zacznijmy może od piekarni – chleby w tym poza klasykami chlebki arabskie na przykład z ziołami, bajgle, bułki w tym żytnie, kukurydziane, do tego focaccie, mini pizze, drożdżówki, cynamonki, chałki i na co tylko przyjdzie Wam ochota.

W witrynce przeróżne ciasta, od klasyków jak szarlotka, przez różne wariacje serników po bardziej fantazyjne wyroby cukiernicze, a do tego w ofercie również soki i dżemy bez cukru.

W menu owsianka z owocami, jajecznica w kilku wersjach, pancakes, tosty, burgery, gofry – hulaj dusza, piekła nie ma. Do tego wino i piwa kraftowe, a wszystko dostępne codziennie aż do godziny 21.00.

Nasz wybór

Jajecznica z bekonem, kawa flat white i Americano, a do domu jagodzianki, bułki żytnie i brownie z borówkami (lub też jak mówi się w regionie skąd pochodzi Ładniejsza, z jagodami).

Jajeczniczka na bogato, pysznie doprawiona a do niej świetny chleb i świeże warzywa. Kawa super, jagodzianki również, a brownie najlepsze jakie w życiu jedliśmy – jednak borówki vel jagody robią w tym deserze robotę.

Obsługa przemiła, chętna doradzić we wszystkim. Polecamy!

Rękoczyny
ul.Chmieleniec 2b, Kraków Ruczaj

Więcej o nas tu: klik, na naszym Facebooku i Instagramie.

7 myśli na temat “Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

  1. Pani w tych samych rękawiczkach foliowych podaje pieczywo i wydaje pieniądze, życzę smacznego…

  2. Wystarczy też poczytać w postach na grupie mieszkańców osiedla Harmonia na Klinach, gdzie znajduje się druga filia, jak piekarnia „daje do pieca” po nocach i uniemożliwia ludziom w bloku normalne funkcjonowanie. Właściciel problemu nie widzi, za to bardzo lubi udzielać się pod opiniami na Guglu ironizując na całego 🙂 Nie wspieram takich „byznesów”.

  3. Proszę napisać jak traktuje się tam pracownika. Praca na czarno a po trzech miesiącach zwalnia, bez powodu.
    Ciągle poszukują nowych ludzi do pracy, żeby potraktować tak, jak tych wcześniejszych.
    Oszuści

  4. Kosmiczne ceny za bardzo mierną jakość, ciągła rotacja pracowników też wiele mówi. Ceny zawyżone, nieadekwatne do jakości, pieczywo nie nadaje się do spożycia na kolejny dzień, niestety ale bardzo kiepskie miejsce :/

  5. Krytyka,krytyka,krytyka.A może doceniajcie tych,którzy zainwestowali swój czas i niemałe pieniądze.Krytyka,krytyka i krytyka,a może sami spróbujecie i wtedy zobaczycie w jakim kraju naprawdę żyjemy Wszystkim samobójcom,którzy mieli odwagę otworzyć dzialalnosc gospodarczą życzę prawdziwych krakowian,a nie panów z dworków wiejskich.

Dodaj komentarz