Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

Kiedyś, przez wiele lat działała tu pizzeria Banoli, potem było Nono z owocami morza i najlepszą sałatką Cezar w mieście. A w ostatni weekend otworzyła się piekarnio-cukiernio-śniadaniownia. Rękoczyny na krakowskim Ruczaju.

W ofercie Rękoczynów

Zacznijmy może od piekarni – chleby w tym poza klasykami chlebki arabskie na przykład z ziołami, bajgle, bułki w tym żytnie, kukurydziane, do tego focaccie, mini pizze, drożdżówki, cynamonki, chałki i na co tylko przyjdzie Wam ochota.

W witrynce przeróżne ciasta, od klasyków jak szarlotka, przez różne wariacje serników po bardziej fantazyjne wyroby cukiernicze, a do tego w ofercie również soki i dżemy bez cukru.

W menu owsianka z owocami, jajecznica w kilku wersjach, pancakes, tosty, burgery, gofry – hulaj dusza, piekła nie ma. Do tego wino i piwa kraftowe, a wszystko dostępne codziennie aż do godziny 21.00.

Nasz wybór

Jajecznica z bekonem, kawa flat white i Americano, a do domu jagodzianki, bułki żytnie i brownie z borówkami (lub też jak mówi się w regionie skąd pochodzi Ładniejsza, z jagodami).

Jajeczniczka na bogato, pysznie doprawiona a do niej świetny chleb i świeże warzywa. Kawa super, jagodzianki również, a brownie najlepsze jakie w życiu jedliśmy – jednak borówki vel jagody robią w tym deserze robotę.

Obsługa przemiła, chętna doradzić we wszystkim. Polecamy!

Rękoczyny
ul.Chmieleniec 2b, Kraków Ruczaj

Więcej o nas tu: klik, na naszym Facebooku i Instagramie.

4 myśli na temat “Rękoczyny na krakowskim Ruczaju

  1. Pani w tych samych rękawiczkach foliowych podaje pieczywo i wydaje pieniądze, życzę smacznego…

  2. Wystarczy też poczytać w postach na grupie mieszkańców osiedla Harmonia na Klinach, gdzie znajduje się druga filia, jak piekarnia „daje do pieca” po nocach i uniemożliwia ludziom w bloku normalne funkcjonowanie. Właściciel problemu nie widzi, za to bardzo lubi udzielać się pod opiniami na Guglu ironizując na całego 🙂 Nie wspieram takich „byznesów”.

  3. Proszę napisać jak traktuje się tam pracownika. Praca na czarno a po trzech miesiącach zwalnia, bez powodu.
    Ciągle poszukują nowych ludzi do pracy, żeby potraktować tak, jak tych wcześniejszych.
    Oszuści

Dodaj komentarz