Lastriko Bistro Cocktailclub

Lastriko Bistro Cocktailclub

Śniadanie w weekend w okolicy krakowskiego Rynku? Lastriko Bistro Cocktailclub na Gołebiej spełni Wasze oczekiwania.

Sami o sobie

Szukasz miejsca, gdzie możesz spędzić cały dzień, a może nawet i noc? Zapraszamy do naszego kompleksu przy ulicy Gołębiej 6, oddalonym dosłownie kilka kroków od Rynku Głównego w Krakowie. Oferujemy trzy przestrzenie: olbrzymie patio z ogrzewaniem i zadaszeniem, designerskie bistro & cocktailbar oraz klub na poziomie -1, w którym w weekendy możecie potańczyć do najlepszej housowej muzyki. W Lastriko możecie odpocząć, przy barze zacząć dzień od śniadania lub brunchu a wieczór od koktajlu (m.in. legendarnego Pornstar Martini). W środku znajdziecie przytulne i oryginalne wnętrza oraz pyszne jedzenie. Nie przegap okazji, aby odkryć ten kawałek baśniowej krainy, nasz lokal stanowi fabrykę przyjemności, w której można zatracić się w czasie„.

W menu

Śniadanie według nas, jest ono tym wszystkim i czymś o wiele więcej. Jest to – przede wszystkim – celebracja życia i kolejnego pięknego dnia jaki nas czeka! Jest to spotkanie ze znajomymi po ciężkiej nocy, jest to przywitanie nowego tygodnia albo zamknięcie starego, jest to randka, początek ważnych negocjacji albo moment czułej i spokojnej samotności w tornadzie codziennego życia„.

W menu jajka od szczęśliwej kurki Henrietty, miłośniczki twórczości Szopena, podane jak w Waldorf Astoria na Manhattanie, albo tak jak jadała je Agatha Christie. Do tego gofry, pancakes, na słodko lub słono, tosty francuskie czy śniadanie jak w Ritzu na placu Vendome i dużo więcej.

Spróbowałam cynamonowych tostów francuskich z kwaśną śmietanką, prażonymi migdałami i owocami oraz pikantnej zielonej szakszuki z cukinią, bakłażanem, parmezanem i kolendrą podanej z goframi.

I muszę napisać, że było to jedno z lepszych śniadań jakie do tej pory jadłam w Krakowie. Te dania są po prostu pyszne, iealnie skoponowane, pięknie podane. Goraco polecam Lastryko na weekendowe leniwe śniadanie czy brunch.

Lastriko Bistro & Cocktailclub
ul. Gołębia 6, Kraków Rynek

Więcej tu: klik, na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz